Головна » Новини » Українська локалізація для InstantCMS 2.2.1

Українська локалізація для InstantCMS 2.2.1

27 вересня 2015 - boanro

З’явилась повна українська локалізація для InstantCMS 2.2.1

З’явилась повна українська локалізація для InstantCMS 2.2.1

Завантажити її можна тут на GitHub.

Переклад було зроблено на базі локалізації для старої версії InstantCMS 2.1.2 шляхом додавання перекладу нових ключів та виправлення вже існуючих. Також зроблено локалізацію для папки install та для всіх візуальних редакторів, які йдуть в комплекті з базовою системою.

Відсутній український переклад тільки для населених пунктів, які обираються в профілі користувача. Їх там дуже багато. Хоча пізніше планую зробити переклад для українських міст та сіл. Також залишив на російській демо-матеріал, оскільки користувачам і так приходиться його зразу видаляти.

Локалізацію було протестовано і помилок не виявлено.

У разі виявлення труднощів при роботі з цією локалізацію, прошу повідомити мене про це тут в коментарях або на GitHub в розділі Issues. Виправлю оперативно.

Це тільки перша версія локалізації. Пізніше планую її доопрацювати і виправити переклад деяких фраз на більш правильний. Тому поки що прошу не сварити за деякі дрібні неточності :)

Щоб додати локалізацію потрібно просто скопіювати папки install, system i wysiwyg в корінь вашого сайту. Наполегливо рекомендую встановлювати систему українською мовою. Тому що після додавання локалізації на вже існуючий сайт прийдеться багато виправляти через адмінку та редагувати базу даних.

Всім приємного користування!  Надіюсь, моя робота стане вам в нагоді і зможе хоча би трошки збільшити україномовну частину всесвітньої мережі

 

Схожі статті:

НовиниУкраїнська локалізація для InstantCMS 2.4.0

НовиниУкраїнська локалізація для InstantCMS 2.8.0

НовиниУкраїнська локалізація для InstantCMS 2.3.0

НовиниУкраїнська локалізація для InstantCMS 2.5.0 та 2.5.1

НовиниУкраїнська локалізація для InstantCMS 2.7.2

Рейтинг: +2 Голосів: 2 1108 переглядів
Коментарі (1)
syava # 29 вересня 2015 у 22:58 0
Привіт!

На форумі я додав свою локалізацію. Так що вже нема необхадності перекладати назви населених пунктів. Файл base.sql локалізовано повністю