Головна » Блоги » InstantCMS - переваги та недоліки системи » Шаблон Tseso - фінішна пряма

Шаблон Tseso - фінішна пряма

+2
Голосів: 2
Опубліковано: 2017 / 08 / 26
Переглядів: 437
Редагувалося: 3 рази — останній 26 серпня 2017
Вітаю, шановні!
Кінець-кінцем зібрався з духом і зробив давно задумане.
Якщо дозволите, для початку історія шаблону в двох словах.
Шаблон задумувався як невеличке розширення можливостей дефолту та виправлення кількох недоробок в останньому. Звідси і назва - абревіатури від (ті ж яйця тільки... англійською).
Час йшов, шаблон потихеньку обростав функціоналом...

Отже, що на сьогодні: виправлено та усунено безліч недоліків дефолтного шаблону, спойлери та акордеони з віджетів, віджет категорій типів контенту у вигляді того ж акордеону, віджет "аватар користувача" з прийнятною поведінкою на тач-пристроях), кілька додаткових меню (вертикальне деревовидне, меню дій у вигляді кнопки, горизонтальне клік-меню (смію завірити, в неті повноцінних аналогів не існує)). Боюсь, всього не згадаю...

До сьогоднішнього дня із давно задуманного залишались не реалізованим лише створення повноцінного механізму для простої і швидкої стилізації. На жаль, дефолтний шаблон (який мені особисто в цілому дуже подобається) в цьому плані зовсім не продуманий.

В попередньому записі розказано про "підготовчий" етап. І зроблений він для того щоби ми могли повноцінно користуватися автозаміною в редакторах.

Сьогодні ж ми маємо нову версію шаблону, яка дозволить нам з адмінки встановлювати скіни, підключати власні стильові файли, призначити додатковий селектор для <body>, керувати шириною шаблону; передбачено можливість повного відключення стилів шаблону за замовчуванням.

Одним із нововведень, є користувальницька стилізація окремих сторінок за допомогою віджета " stylelist", в якому можливо як підключити цілий стильовий файл, так і вказати окремі правила.
І на завершення, власне про підключення скнів. В файл скіна винесено всі правила з призаченням кольорів (текст, заливки, рамки) та найбільш впливові на загальний вигляд шаблону правила (шрифт, посилання, оболонки віджетів, меню, заголовки і т.д.). В налаштуваннях шаблону з'явилися нові опції, за допомогою яких ми просто вибираємо стильовий файл скіна та стильовий файл іконок (так, всі правила з іконками тепер також в окремому файлі).

В папці cssskins шаблону лежать 2 скіни: skin_icms2 та skin_braun. Останній зроблено для прикладу та перевірки нових можливостей в дії. За великим рахунком є дзеркальним відображенням кольорової схеми дефолту (обмін значеннями червоного та синього). Так от: задача, яка раніше могла зайняти до 2-х робочих днів, у мене зайняла 19 хвилин на повну зміну кольорової схеми та ще 30 на пошук і підбір кольорів та малюнків, що не "лягли" на новий скін.

Здається, все.
Новий шаблон лежить тут.
Миру вам!

Читайте також:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!