Головна » Блоги » InstantCMS - переваги та недоліки системи » Модуль "Нові користувачі"

Модуль "Нові користувачі"

+2
Голосів: 2
Опубліковано: 2012 / 01 / 02
Переглядів: 309
Редагувалося: 4 рази — останній 14 березня 2012
Настрій: Не новорічний, чомусь
Грає: не грає
З Новим роком!
Думаю багато хто вже помічав, що в дефолтному модулі "нові користувачі" відсутнє вирівнювання по горизонталі, тобто, аватари та логіни "стрибають" вверх-вниз.
Спробував трішки підправити

В style.css стиль цього блоку задається, починаючи з рядка 1461 (приблизно). Як виявилося, не вистачає всього кількох рядків.

Нехитрі порівняння шаблону модуля та стилів виявляють, що класи "usr_img_small" "new_user_avatar" які присутні в шаблоні, в стилі не задані.
Задаєм. Для першого задамо висоту - думаю, логічно буде вказати таку ж як у малюнка, що використовується в тому випадку, коли користувач не завантажував аватар - /images/users/avatars/small/nopic.jpg:
Код PHP:
 1. .usr_img_small { height:64px;}
В принципі цього достатньо, якщо ж ви захочете зробити так як на цьому сайті, додайте стиль для "new_user_avatar" - (відступи, ширина, обведення рамкою):
Код PHP:
 1. .new_user_avatar{
 2. float:left;
 3. margin-right:8px;
 4. margin-bottom:10px;
 5. width:70px;
 6. padding:3px;
 7. background:#FFF;
 8. border:1px solid #EDEDED;
 9. overflow:hidden;
 10. }
Можна ще колір для user_link (логін під аватаром) задати (в стилі відсутній):
Код PHP:
 1. .mod_new_user_link a{color:#6E6E6E;}
В принципі, можна побавитися з властивостями вертикального позицінування в блоці, щоб насильно не розтягувати прямокутний аватар, та нас влаштовує те що маємо.

Ви ж, звичайно, задасте стиль як вам потрібно.

Всім, всього!

Читайте також:

 • Приховуємо модулі для економії місця
  Приховуємо модулі для економії місця

  Привіт всім! Ось тут наш брат по зброї запитує як робляться модулі які за замовчуванням закриті, а їхній зміст відкривається при клацанні по назві. Думаю багатьом стане в нагоді така можливість. Вз...

 • Акордеон модулів
  Акордеон модулів

  Привіт, шановні! Якось ми з вами приховували модулі для економії місця. Тепер з тією ж метою створимо з модулів акордеон. Демо (внизу сайтбара) Завантажуємо архів. Вміст папки templates копіюємо на...

 • Вивід випадкового модуля
  Вивід випадкового модуля

  Привіт! Покажу як простенько вивести випадковий модуль на позицію в шаблоні. Для прикладу виведемо три модуля. Всього кілька простеньких кроків: 1. стиль модулів: Код PHP:<style> #first,...

 • Кожному модулю свій шаблон виводу
  Кожному модулю свій шаблон виводу

  Вітаю! Часто виникає необхідність клоновані модулі вивести так щоб вони істотно відрізнялися один від одного. Дефолтних можливостей системи (css префікс, обгортка - module.tpl) не завжди достатньо....

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!